• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Jak bardzo udanie możemy spędzić swoje wakacje?

Co można robić ciekawego w długi weekend?
Długie weekendy to świetne rozwiązanie – przecież jeśli sprawnie podejdziemy do tego, wysoce prawdopodobne, że będziemy mieli np. 7 dni wolnego. Naturalnie zbyt długie weekendy nie są dobre, nie mogą być także być za częste – ciągle Polacy są narodem na dorobku, lecz z pewnością odpoczynek każdemu pracującemu się należy. Jednak nie jest powiedziane, iż musimy definitywnie siedzieć w długi weekend we własnym mieszkaniu, ogródku czy na działce. To takie schematyczne… Lepszym pomysłem może być wycieczka za granicę. Choćby wycieczka do Tallina, Kopenhagi czy Rzymu.
Co roku, w szczególności wycieczki last minute, są w okresie weekendowym sprzedawane szybciej jak świeże bułki. To dobrze, przecież poznawanie odmiennych państw, ludzi, potraw, itp. jest bardzo ciekawe, ale także rozwijające nas. Na wycieczkę możemy udać się na własna rękę, ew. z bliskimi, ale także z biurami podróży. Na pewno druga alternatywa jest tańsza. W końcu jeżeli chcielibyśmy spędzić długi weekend w Lizbonie – przykładowo, sam dojazd to niemały koszt. Choć nie jest to regułą. Wydaje się jednak, iż obie opcje mają dużo zalet.
Dla osób, które wolałyby pojechać samochodem, a na dodatek nie mają za dużo czasu oraz pieniędzy, polecić można zwiedzanie Polski. Przecież chociażby Toruń to miejsce, gdzie można bardzo miło spędzić czas. Bardzo interesujące są także zamki, które pokazują burzliwą historię Polski. Dla tych osób, które nie przepadają za tłumami, definitywnie odradza się wyjazd do Zakopanego. Zakopane to szalenie popularny kurort wakacyjny, lecz kiedy jest długi weekend, zimowa stolica Polski jest oblężona przez podróżnych – zwłaszcza warszawiaków.

1. Czytaj dalej

2. Wejdź

3. Zobacz teraz

4. Zobacz szczegóły

5. Znajdź tutaj

Categories: Rekreacja

Comments are closed.