• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Poznaj skarby Bałkanów

Odwiedź Węgry!
Europa Środkowa na pewno jest regionem w którym spotkamy sporo interesujących krajów. Polska należy tutaj naturalnie do zdecydowanie najlepszych przykładów, choć naturalnie warto raz na jakiś czas wybrać się za granicę, gdyż z powodu niewielkiej odległości nie wydamy na to zbyt wielkich pieniędzy a z drugiej strony zwiedzimy w taki sposób sporo interesujących miejsc.
Do zdecydowanie najbardziej godnych uwagi propozycji na pewno zaliczają się tutaj Węgry, położone całkiem blisko Polski – oddziela nas tylko Słowacja. Pomimo tego, że nie jest to obecnie zbyt duży kraj, to jednak możemy w nim podziwiać zarówno sporo pięknych miast jak i zapierających dech w piersiach krajobrazów. Na szczególną uwagę zasługuje rzecz jasna Budapeszt, który wszystkimi oferowanymi przez siebie zabytkami może wprawić w prawdziwy zachwyt nawet najbardziej wymagające osoby. Jeśli chodzi o środowisko naturalne, to do zdecydowanie najciekawszych miejsc należy tu słynne jezioro Balaton, będące największym zbiornikiem wodnym tego typu w tym regionie Europy.
A zatem, Węgry na pewno mogą nam zaoferować mnóstwo interesujących rzeczy. Ciekawostką może być również fakt, że Polacy i Węgrzy związani są ze sobą wspólną historią oraz wielowiekową przyjaźnią, zatem wakacje w tym kraju będą jeszcze atrakcyjną propozycją dla nas wszystkich.

1. Kliknij tutaj

2. Znajdź tutaj

3. Kliknij dla szczegółów

4. Czytaj dalej

5. Przejdź do strony

Categories: Podróże

Comments are closed.